
Пластик філамент 1,75 мм PLA 0,75 кг білий для 3Д-принтера філамент для друку
543,75 ₴
- В наявності
- Код: 25157
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
7
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | PLA |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 1,07 кг |
| Маса | 0,75 кг г |
| Особливості | Екологічність, легкість у використанні, стійкість до деформації |
| Розмір | 1,75 мм |
| Температура платформи | 40-60 градусів Цельсія |
| Температура екструзії | 190-230 градусів Цельсія |
| Тип | Філамент для 3Д-друку |
| Індивідуальне паковання | 205х225х60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543,75 ₴

