
Пластик філамент 1,75 мм PLA 0,75 кг сірий для 3Д-принтера матеріал для друку
543,75 ₴
- В наявності
- Код: 25167
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 1,07 кг |
| Діаметр | 1,75 мм мм |
| Маса | 0,75 кг г |
| Температура екструдера | 190-230 градусів Цельсія |
| Температура платформи | 40-60 градусів Цельсія |
| Тип | PLA філамент |
| Індивідуальне паковання | 205х225х60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543,75 ₴

