
Блок живлення GTV PRO+ 12V 50W для світлодіодних стрічок захист від перевантаження та короткого замикання
782,25 ₴
- В наявності
- Код: LD-ZASPROPLUS50W-30
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
220
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Довжина кабелю | 200 мм м |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлена | 12V |
| Потужність | 50 Вт Вт |
| Розмір | 185x65x22мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 782,25 ₴

