
Блок живлення GTV PRO+ 12В 15Вт для світлодіодних стрічок з захистом від короткого замикання
355,95 ₴
- В наявності
- Код: LD-ZASPROPLUS15W-30
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 12 В |
| Вхідна напруга | AC 220-240 В |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Довжина кабелю | 200 мм м |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлена | 12V |
| Потужність | 15 Вт Вт |
| Розмір | 90x40x24 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Блок живлення для світлодіодних стрічок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,95 ₴

