
Блок живлення GTV PRO 12В 36Вт для світлодіодних стрічок з захистом IP20
548,10 ₴
- В наявності
- Код: LD-ZASPROPLUS36W-30
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
220
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Довжина кабелю | 200 мм м |
| Матеріал | Не введено |
| Напруга живлена | 12V |
| Потужність | 36 Вт Вт |
| Розмір | 147x48x24 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548,10 ₴

