
Світильник фасадний GTV LEO E27 18W IP54 графіт для зовнішнього освітлення сучасний
1 476,30 ₴
- В наявності
- Код: OS-LEOE27G-30
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Алюміній, ПК |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | max 18W Вт |
| Розмір | 170х165х165мм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Тип патрона | Е27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 476,30 ₴


