
Незалежний розчіплювач з додатковим контактом UTrust 110-400 V AC/DC
568 ₴
- В наявності
- Код: A0010210116
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Незалежний розчіплювач з додатковим контактом UTrust 110-400 V AC/DC
Незалежний розчіплювач з додатковим контактом UTrust 110-400 V AC/DC - Призначений для дистанційного вимкнення автоматичного вимикача серії UTrust
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага (кг) | 0.065 кг |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1 |
| Діапазон перерізів приєднувальних проводів, мм² | 0,5...1 (багатожильний), 0,5...1,5 (монолітний) |
| Зносостійкість електрична, циклів | 2000 |
| Зносостійкість механічна, циклів | 4000 |
| Кількість в упаковці, шт | 4 |
| Кількість в ящику, уп | 40 |
| Кількість в ящику, шт | 160 |
| Кількість контактів | 1СО (перекидний) |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | АС 110... 400 В/ DC 50... 130 В |
| Номінальний робочий струм Ie, A | 6 (за Ue: АС 230 В) |
| Призначення | Призначений для дистанційного вимкнення автоматичного вимикача серії UTrust |
| Сторона монтажу | ліворуч |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Температура експлуатації, °С | -25...+60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴

