Din-рейка TS-35-1,0 (T3501) (1м/шт)
Din-рейка TS-35-1,0 (T3501) (1м/шт) - Призначена для монтажу модульного та іншого обладнання, що має відповідне кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.298 кг |
| Внутрішні розміри, мм | 35x6x1000 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 |
| Кількість в ящику, уп | 5 |
| Кількість в ящику, шт | 100 |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Об'єм, кг | 0.00021 |
| Перфорація, мм | 12x4.5 |
| Призначення | Призначена для монтажу модульного та іншого обладнання, що має відповідне кріплення. |
| Товщина (мм) | 1 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Товщина покриття | 3 мк |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴


