
Вимикач для жалюзі Asfora антрацит без рамки для електричних штор ролетів управління
332 ₴
- В наявності
- Код: EPH1300171
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вимикач Asfora EPH1300171 призначений для керування електричними жалюзі, ролетами або шторами. Забезпечує зручне керування напрямком руху. Монтується у монтажну коробку та використовується з рамками серії Asfora. Корпус з міцного самозагасаючого пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір кнопки | Антрацит |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Число каналів | 2 |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 2300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 2.5 кв.мм |
| Покриття | Глянсовий |
| Потужність | 2300 Вт |
| Підсвітка | Немає |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴








