
Розподільна коробка IB401 90х90х52 IP55 з гумовим сальником для електропроводки вологих приміщень
61 ₴
- В наявності
- Код: PLK4010850
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розподільна коробка IB401 PLK4010850 використовується для безпечного з’єднання електропроводки в умовах підвищеної вологості. Міцний пластиковий корпус та ступінь захисту IP55 забезпечують довговічність. Гумові сальники створюють герметичне введення кабелів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Plank |
| Країна виробник | Україна |
| Клемна колодка | Ні |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 ₴



