
Автоматичний вимикач RESI9 40 А 1P крива С 6 кА для захисту силових ліній електробезпека
260 ₴
- В наявності
- Код: R9F12140
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматичний вимикач RESI9 з номіналом 40 А використовується для захисту силових ліній і обладнання з високим струмовим навантаженням. Характеристика C забезпечує стабільну роботу при пускових струмах, а відключаюча здатність 6 кА підвищує рівень електробезпеки. Модульне виконання дозволяє легко встановлювати автомат у стандартні електрощити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.12 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальний перетин дроту | 16 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Частота струму | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

