
Блок живлення OEM DC12 48W 4A LTR-48 stick для світлодіодних лент стабілізатор напруги
211 ₴
- В наявності
- Код: 00-00011679
- +380 (99) 355-89-04Vodafone
Блок живлення OEM DC12 48W 4А LTR-48 stick – це потужний лінійний блок живлення формату “stick” для живлення світлодіодних стрічок, неону та іншого 12 В обладнання сумарною потужністю до 48 Вт. Пристрій перетворює напругу мережі 175–265 В на стабілізовану напругу DC 12 В з максимальним вихідним струмом 4 А, чого вистачає, наприклад, для живлення до 4 м стрічки 12 В по 10–12 Вт/м із резервом або більших довжин менш потужних стрічок.
Модель LTR-48 є однією з найдовших у своїй лінійці: при товщині близько 18 мм і ширині 17 мм її довжина становить приблизно 280 мм, завдяки чому блок зручно ховати у стельових нішах, меблевих та алюмінієвих профілях, за дзеркалами й у декоративних конструкціях. Алюмінієвий корпус працює як радіатор пасивного охолодження, ефективно відводячи тепло від елементів без вентиляторів та зайвого шуму.
Клас захисту IP20 означає, що блок призначений для встановлення всередині сухих приміщень і не є герметичним. Модель відноситься до стандартного класу якості OEM, підходить для побутових і простих комерційних проєктів підсвітки, а стабілізована вихідна напруга 12 В разом із базовими захистами від перевантаження та короткого замикання підвищують надійність роботи світлодіодних стрічок та іншого низьковольтного обладнання.
Характеристики:
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 48 W |
| Струм на виході | 4 A |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Робоча напруга | AC 175–265 V |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Розмір | 280×17×18 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БІОМ |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 6 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Дистанційне управління | Ні |
| Кількість фаз | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутової |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 376 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 211 ₴



