
Портативна колонка HAVIT SK920BT 60W RGB IPX6 для відпочинку на природі бездротова колонка
7 096 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8513
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | X6 |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| Артикул | HV-SK920BT-BK |
| Батарея | 7.4V/6000mAh |
| Вхідна напруга | DC 5-12V |
| Вхідний струм | 2.5-3A |
| Габаритні розміри | 385mm x 150mm x 222mm |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Діаметр динаміка | 2x3" + 2x1.5"+ 2x3" |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Живлення | USB-C |
| Кількість у коробі | 4 шт |
| Матеріали | Пластик |
| Потужність | 60W Вт |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) м |
| Сумісність | AUX, USB, BT, TWS, TFT, RGB, MIC IN |
| Час відтворення | 9г |
| Час заряду | 4г |
| Час роботи | 9г |
| Чутливість | 80dB |
| Штрих-код | 6939119049867 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 096 ₴










