
Бездротова миша HAVIT MS62WB Pro дворежимна 2.4GHz Bluetooth з підсвіткою для комп'ютера та ноутбука
858 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8503
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Вага | 82 г |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| DPI | 1000-1200-1600 |
| Інтерфейс | BT V5.0 + 2.4GHz / USB-C |
| Артикул | HV-MS62WB Pro-TGY |
| Вхідний струм | DC5V |
| Габаритні розміри | 113mm х 58mm х 27mm |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Датчик | Оптичний |
| Живлення | Lithium battery: 400mAh 3.7V |
| Кількість клавіш | 6 шт. |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | АБС + метал |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) м |
| Ресурс натискань | 3 млн. |
| Сумісність | Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux та Mac |
| Штрих-код | 6939119045128 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴





