
Портативна колонка караоке HAVIT HV-SK819BT 5Вт бежевий мікрофон для співу Bluetooth колонка
1 222 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8501
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| Артикул | HV-SK819BT-BG |
| Батарея | 3.7V/1200mAh |
| Вага | 300г |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Вхідний струм | 500mA |
| Габаритні розміри | 102mm х 90mm х 86mm |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Живлення | USB-C |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | ABS + залізна сітка |
| Потужність | 5W Вт |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) м |
| Сумісність | Micro SD, AUX, Bluetooth |
| Час відтворення | 4-5г |
| Час заряду | 2.5г |
| Час роботи | 5г |
| Штрих-код | 6939119088224 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 222 ₴










