
Портативна колонка HAVIT Classic II SE 30W Чорна колонка з Bluetooth для музики і дзвінків
4 768 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8501
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.86 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| Артикул | HV-SK907BT-BK |
| Батарея | 7.4V/2600mAh |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Вхідний струм | 1А |
| Габаритні розміри | 210mm х 140mm х 118mm |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Діаметр динаміка | 90 мм + 30 мм |
| Діапазон частот | 50Hz-20kHz |
| Живлення | USB-C |
| Кількість у коробі | 6 шт. |
| Матеріали | Дерево + шкіра |
| Потужність | 30 W Вт |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) м |
| Сумісність | AUX, USB, BT, TWS, TF |
| Час відтворення | 25г |
| Час заряду | 3г |
| Час роботи | 25г |
| Чутливість | 85±3dB |
| Штрих-код | 6939119042219 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 768 ₴







