
Портативна колонка HAVIT SK921BT 5W Чорна бездротова колонка для музики з Bluetooth
557 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8352
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| Артикул | HV-SK921BT-BK |
| Батарея | 3.7V/500mAh |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Вхідний струм | 500mA |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Діапазон частот | 50Hz-20kHz |
| Живлення | USB-C |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | АБС + метал |
| Потужність | 5 W Вт |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) м |
| Сумісність | Bluetooth |
| Час відтворення | 10г |
| Час заряду | 2г |
| Час роботи | 10г |
| Штрих-код | 6939119045333 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 557 ₴






