
Акустична система 2.1 HAVIT SF140BT 11W USB Чорна для комп'ютера ігрова система звуку
1 289 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8495
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB 2.0, AUX (3.5 мм), Bluetooth V5 |
| Артикул | HV-SF140BT |
| Аудіо входи | AUX IN, Bluetooth |
| Вхідний струм | DC 5V/1А |
| Габаритні розміри | Cабвуфер: 99x126x150mm. Колонки: 67x65x87mm x2 |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Діаметр динаміка | 3"+ 2" х2 |
| Діапазон частот | 60Hz-20kHz |
| Кількість у коробі | 12 шт. |
| Матеріали | Пластик |
| Потужність | 5W, 3W x 2 Вт |
| Підсвітка | RGB |
| Сумісність | Android, iOS, ПК (Windows, MacOS), Sony PS, TV, BT |
| Штрих-код | 6939119003586 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 289 ₴



