
Автомобільний бездротовий пилосос HAVIT HV-VC015 110W для прибирання салону і техніки 5500-7000Pa
3 540 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8433
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 2200mAh |
| Артикул | HV-VC015 |
| Вага | 727г ± 20г |
| Вхідна напруга | DC5V/2.0A |
| Габаритні розміри | 413mm х 75mm х 78mm |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | АБС + мідь |
| Об'єм пилозбірника | 300ml |
| Потужність | 110 W Вт |
| Потужність всмоктування | низька: 5500Pa; висока: 7000Pa |
| Робоча температура | 0 °C ~ + 45 °C |
| Рівень шуму | ≤82dB |
| Тип роз'єму | USB-C |
| Штрих-код | 6939119096847 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 540 ₴





