
Ігровий мікрофон настільний HAVIT HV-GK50 PRO USB RGB кардіоїдний для геймерів з шумозаглушенням
2 327 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8430
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Розміри | |
| Вага | 629 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB 2.0, AUX (3.5мм) |
| Артикул | HV-GK50 PRO |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Габаритні розміри | 485mm х 177mm х 90mm |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Діапазон частот | 30Hz-20KHz |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | ABS + залізна сітка |
| Мікрофон | Кардіоїда |
| Підсвітка | RGB |
| Сила тока | 100mA |
| Сумісність | Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux та Mac |
| Чутливість | -40±3dB |
| Штрих-код | 6939119068851 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 327 ₴






