
Ігрові навушники з мікрофоном HAVIT HV-H2030E чорні для ПК PS4 PS5 XBOX ергономічні навушники
2 989 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8430
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Мікрофон | Знімний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | AUX (3.5 мм) |
| Артикул | HV-H2030E |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Довжина кабеля | 2м |
| Діаметр динаміка | 50 мм |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Матеріали | Алюмінієвий сплав + ABS |
| Опір | 32 Ом ± 15% |
| Сумісність | ПК, ноутбук, ігрова приставка (PS4, PS5, XBOX ONE) |
| Чутливість | 97±3dB |
| Штрих-код | 6939119066413 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴





