
Автомобільний зарядний пристрій HAVIT 60W 2xUSB-C чорний для швидкої зарядки смартфонів і гаджетів
715 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8380
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HV-CC2014 |
| Вага | 30г |
| Вихідний струм | USB-C 1&2: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2А (PD30W) A |
| Вхідна напруга | DC12-24V |
| Габаритні розміри | 32.5mm x 32.5mm x 69mm |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | Алюмінієвий сплав + полікарбонат |
| Потужність | PD60W Вт |
| Штрих-код | 6939119075811 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴





