
Портативна колонка HAVIT HV-SK889BT 7Вт RGB Чорна бездротова колонка для музики та радіо
1 511 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8375
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| Артикул | HV-SK889BT |
| Батарея | 3.7V/1500mAh |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Вхідний струм | 1А |
| Габаритні розміри | 100mm х 100mm х 138mm |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Діаметр динаміка | 57 мм |
| Живлення | USB-C |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | ABS + PC + тканина |
| Потужність | 7W Вт |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) м |
| Сумісність | Bluetooth, Micro SD, FM, TWS, RGB |
| Час відтворення | 6-8г |
| Час заряду | 4г |
| Час роботи | 6-8г |
| Штрих-код | 6939119075507 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 511 ₴






