
Бездротовий тримач для телефону HAVIT з LED підсвіткою для зйомки відео та фото
1 099 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8375
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HV-ST7600 |
| Вага | 240 г |
| Вхідний струм | DC 5V/500mA |
| Габаритні розміри | 59mm х 35mm х 210mm |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Кількість у коробі | 50 шт. |
| Матеріали | АБС + алюміній |
| Сумісність | Мобільні телефони: 63 - 93 мм |
| Штрих-код | 6939119088712 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴










