
Портативна колонка HAVIT HV-SK897BT 3W RGB чорна бездротова колонка для музики та розваг
626 ₴
- В наявності
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4314
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.1 |
| Артикул | HV-SK897BT |
| Батарея | 3.7V/500mAh |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Вхідний струм | 500mA |
| Габаритні розміри | 80mm x 80mm x 130mm |
| Гарантійний термін | 1 рік міс |
| Діаметр динаміка | 52 мм |
| Живлення | micro-USB |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | Пластик + ТПУ + Тканина |
| Потужність | 3W Вт |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) м |
| Сумісність | USB, FM, BT, TWS, TF, RGB |
| Час відтворення | 3-4г |
| Час заряду | 2г |
| Час роботи | 3-4г |
| Штрих-код | 6939119047122 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626 ₴






