
Димер DEYA RF+Push AC Triac 100-240VAC 1CH 2A бездротовий пульт для управління освітленням
2 575,44 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S1-L
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 2442 |
| Виробник | DEYA |
| Вихідна напруга | 220V |
| Вихідних каналів, шт | 1 |
| Гарантія | 5 років |
| Застосування | Димер |
| Керування | 0/1-10V, PUSH, RF (радіо), Triac |
| Комплектація | Контролер |
| Макс ток на канал, А | 2 |
| Назва | Димер DEYA RF+Push AC Triac 100-240VAC, 1CH*2A (S1-L) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 575,44 ₴



