
Світлодіодна стрічка COLORS 60-5050 24V 16.8W RGB 3000K для підсвічування 5м ціна за 1м відвантаження бобінами по 5м
441,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: D560RGBWW-24V-12mm
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
29
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1062 |
| Артикул для відображення на сайті | D560RGBWW-24V-12mm |
| Довжина катушки, м | 5м |
| Колір | RGB + 3000K |
| Кратність різу, мм | 100 |
| Напруга | 24V В |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність, Вт/м | 16.8 |
| Рівень вологозахисту, IP | IP20/IP33 (Негерметичні) |
| Світловий потік, Лм/м | 700 |
| Ширина стрічки, мм | 12 |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441,50 ₴





