
Фасадний світильник на сонячних батареях GTV VULOS LED 36Lm 4000K автономне освітлення для вулиці
1 279,95 ₴
- В наявності
- Код: LD-VULOS-36-10
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1800mAh |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | ABS |
| Розмір | 155х100х97мм |
| Світловий потік | 36Lm лм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від +5 до +30 C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279,95 ₴



