
Світильник світлодіодний GTV TORANO 80Вт 8000лм 4000К для вулиць і парків водостійкий IP65
5 550,30 ₴
- Немає в наявності
- Код: LD-TOR80W-40
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 5 років міс |
| Заявлений термін служби | 60000 рік |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 110 ° град. |
| Потужність | 80W Вт |
| Розмір | 380х125мм |
| Світлова віддача, Lm/W | 100 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 - до+40 C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 550,30 ₴






