
Світильник світлодіодний GTV ATLANTA high bay 140-200 Вт 150 лм/Вт для промислового освітлення IP65
6 184,50 ₴
- В наявності
- Код: LD-ATL200W-ADJ-CCT
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Гарантійний термін | 5 років міс |
| Діаметр, мм | 320 |
| Заявлений термін служби | 60000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір світла | теплий – нейтральний – холодний |
| Кут розсіювання | 90° град. |
| Матеріал | алюміній/чавун |
| Місце установки | устілка |
| Напруга живлена | 180-250V |
| Потужність | 140-170-200W Вт |
| Світлова віддача, Lm/W | 150 |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 3000-4000-6000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 184,50 ₴






