
Світильник світлодіодний GTV G-TECH WELLS 36Вт 3600лм 4000K герметичний для вулиці IP65 120см
1 178,10 ₴
- Менше 2 од.
- Код: GT-WELLS120-36
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний GTV G-TECH WELLS 36Вт 3600лм 4000K герметичний для вулиці IP65 120см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Заявлений термін служби | 25000год |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Напруга [В] | 180-250 |
| Потужність | 36W Вт |
| Розмір | 1200х68х61мм |
| Світловий потік | 3600Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 178,10 ₴

