
Світлодіодний прожектор G-TECH 50 Вт з датчиком руху 5000 лм 6000K IP65 чорний для зовнішнього освітлення
955,50 ₴
- В наявності
- Код: GT-GCR50W-64
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор G-TECH 50 Вт з датчиком руху 5000 лм 6000K IP65 чорний для зовнішнього освітлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Заявлений термін служби | 25000год |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Колір світла | Білий |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Потужність | 50W Вт |
| Радіус охоплення | 10 м |
| Розмір | 200х175х48мм |
| Світловий потік | 5000Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 6000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955,50 ₴





