
Герметичний світильник GTV MORIS 18W 2160Lm 4000K IP65 для вологих приміщень 60см освітлення для ванної
559,65 ₴
- В наявності
- Код: LD-MOR18W06-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Гарантія | 3 роки |
| Димується | Немає |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Матеріал | ПК, ПК |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга (В) | 180-250 |
| Потужність | 18W Вт |
| Розмір | 630х58х35мм |
| Світловий потік | 2160Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Функція | Сертифікат УККА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559,65 ₴



