
Світильник врізний GTV MATIS PLUS 7W 4000K білий для офісу сучасного інтер'єру освітлення
308,70 ₴
- В наявності
- Код: LD-MAW07W-NBP
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний GTV MATIS PLUS 7W 4000K білий для офісу сучасного інтер'єру освітлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір, мм | 102-105 |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 7W Вт |
| Розмір | 120х120х22мм |
| Світловий потік | 560Lm лм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 4000K |
| Тип | для натяжних стель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308,70 ₴


