
Сонячний світлодіодний прожектор GTV BRAVOS 150W 6400K IP65 з пультом для освітлення території
3 682,35 ₴
- В наявності
- Код: LD-BRAVOS150W-64
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонячний світлодіодний прожектор GTV BRAVOS 150W 6400K IP65 з пультом для освітлення території
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 15000mAh |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Особливості | Сонячна панель |
| Потужність | 150W Вт |
| Розмір | 253х235мм |
| Світловий потік | 1500Lm лм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 682,35 ₴










