
Світильник настінний GTV Katani 400 мм 8W 4000K для ванної кімнати білий освітлення над дзеркалом
1 107,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: LD-KAT400-00
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
Світильник настінний GTV Katani 400 мм 8W 4000K для ванної кімнати білий освітлення над дзеркалом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Довжина: | 400 мм мм |
| Заявлений термін служби | 30000 рік |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Потужність | 8W Вт |
| Світловий потік | 640Lm лм |
| Ступінь захисту | IP44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 107,75 ₴



