
Світильник LED GTV SORA 12W 1200Lm IP54 квадратний врізний для офісів і торгових приміщень 4000K
618,45 ₴
- Менше 2 од.
- Код: LD-SRW12WKW-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Врізний отвір, мм | 75-105 |
| Всередині / зовні | Всередині |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Гарантія | 3 роки |
| Димується | Немає |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Колір | Білий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120 ° град. |
| Матеріал | Пластикові |
| Місце установки | устілка |
| Напруга (В) | 220-240 |
| Потужність | 12W Вт |
| Розмір | 120х120х20мм |
| Світловий потік | 1200Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від +5 до +30 C |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Форма світильника | Квадрат |
| Функція | Сертифікат УККА |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618,45 ₴



