
Світлодіодний лінійний світильник GTV ASPEN 50W 4500Lm 4000K для коридорів і технічних приміщень
1 269,45 ₴
- В наявності
- Код: LD-OLL50W-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
7
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Димується | Немає |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Матеріал | Пластикові |
| Місце встановлення | Стеля |
| Місце установки | стіна, стеля |
| Напруга (В) | 220-240 |
| Потужність | 50W Вт |
| Розмір | 1500х68х23мм |
| Світловий потік | 4500Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від +5 - до +25 C |
| Тип роз'єму [мм2] | 2,5 |
| Функції | Всередині |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 269,45 ₴




