
Світильник трековий LED GTV SIERRA 8W 4000K білий для офісів і торгових приміщень
2 182,95 ₴
- В наявності
- Код: XLD-SRA08WB-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий LED GTV SIERRA 8W 4000K білий для офісів і торгових приміщень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 48 ° град. |
| Матеріал | Алюміній |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Особливості | Трьохфазний |
| Потужність | 8W Вт |
| Розмір | 174х84х34 мм |
| Світловий потік | 720Lm лм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 182,95 ₴


