
Світильник LED GTV ARTEMIDA 15W білий прямокутний для офісів і торгових приміщень 4000K
2 405,55 ₴
- В наявності
- Код: LD-ATM15WBP-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник LED GTV ARTEMIDA 15W білий прямокутний для офісів і торгових приміщень 4000K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м міс |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 38 ° град. |
| Матеріал | Алюміній |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 15W Вт |
| Розмір | 185х85х35мм |
| Світловий потік | 1420Lm лм |
| Стиль | Лофт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 4000K |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 405,55 ₴






