
Світильник GTV MISSOURI-K 7W круглий чорний для офісу та дому з регульованим напрямком світла
2 014,95 ₴
- В наявності
- Код: LD-MISS7WOC-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Алюміній |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 7W Вт |
| Розмір | 100х100х102мм |
| Світловий потік | 540Lm лм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
| Тип | сучасні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 014,95 ₴



