
Садовий світильник GTV CORTA-P 40 E27 max25W IP54 стовпчик графіт для освітлення території
1 971,90 ₴
- В наявності
- Код: OS-CORP40G-30
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| За типом монтажу | наземний |
| Колір корпусу | Графіт |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Місце встановлення | для доріжок |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 25W Вт |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Тип | паркові|сучасні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 971,90 ₴






