
Світильник настінний фасадний GTV PARIS LED 10W білий для офісів ресторанів 4000K IP54 енергоефективний освітлювальний прилад
1 027,95 ₴
- В наявності
- Код: LD-PAR10W40BC-00
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настінний фасадний GTV PARIS LED 10W білий для офісів ресторанів 4000K IP54 енергоефективний освітлювальний прилад
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Місце встановлення | Стіни |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 10W Вт |
| Світловий потік | 900Lm лм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 027,95 ₴







