
Садовий світильник GTV MILAN-P 45 E27 max 20W IP54 стовпчик з нержавіючої сталі для освітлення ділянки
896,70 ₴
- В наявності
- Код: OS-MILA45P-00
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Діаметр, мм | 76 мм |
| За типом монтажу | наземний |
| Колір корпусу | Інокс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, ПК |
| Місце встановлення | для доріжок, для тіраці |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 20W Вт |
| Розмір | 450 мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температурний режим роботи | від -20 до +35 C |
| Тип | паркові|сучасні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896,70 ₴






