
Світлодіодний світильник GTV MOZA 12W 1000Lm 4000K круглий білий для офісів та торгових об'єктів
896,70 ₴
- Менше 2 од.
- Код: LD-MZ12WOK-NB
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| YtUrl | -1_Bp-cfeNw |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Врізний отвір, мм | 65-155 |
| Всередині / зовні | Всередині |
| Гарантійний термін | 24м міс |
| Гарантія | 3 роки |
| Димується | Немає |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Колір | Білий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120 ° град. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Пластикові |
| Монтажу | Потоплень |
| Місце встановлення | Стеля |
| Місце установки | устілка |
| Напруга (В) | 220-240 |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 9W Вт |
| Розмір | d180х16мм |
| Світловий потік | 1520Lm лм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від +5 - до +25 C |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Функція | Сертифікат УККА |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896,70 ₴


