
Кабелеріз професійний 8 дюймів Electro House для різання мідного алюмінієвого кабелю 35mm2
279 ₴
- В наявності
- Код: EH-CC-8
- +380 (99) 355-89-04Vodafone
Кабелеріз професійний 8" (35mm²/d=7mm) EH-CC-8 від компанії Electro House - це незамінний інструмент для майстрів, що працюють в різних електромонтажних, ремонтних або будівельних сфераз, пов'язаних з прокладкою або ремонтом різних комунікацій. Також цей інструмент знаходить широке застосування в побуті, коли потрібно зробити вдома ремонт або заміну різних комунікацій. Він має відносно невелику вагу і розміри. Кабелеріз легко перекушує кабель і дає рівний, акуратний зріз без заминань. Не існує універсальних кабелерізів, які підходили б для всіх типів проводу. Для кожного виду кабелю призначений певний інструмент. Використання інструменту не за призначенням може істотно скоротити термін його служби. Ця модель призначена для різання мідного і алюмінієвого кабелю. Максимальний розмір відрізаного кабелю - 35mm²/d=7mm.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,316 кг |
| Висота | 1,4 см мм |
| Довжина: | 21,5 см мм |
| Максимальний розмір кабеля | 35mm²/d=7mm |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Матеріал сердечника кабелю | Алюміній, Мідь |
| Твердість (HRC) | 55-60 |
| Ширина | 4,8 см мм |
- Ціна: 279 ₴



