
Жовта ізоляційна стрічка Electro House 50м для електромонтажу ізоляції провідників маркування
65 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1838
- +380 (99) 355-89-04Vodafone
Жовта ізоляційна стрічка 50 м EH-AHT-1838 Electro House виконана з полівінілхлориду високої якості з додаванням спеціально просочених областей по зовнішніх краях. Така особливість структури запобігає попаданню вологи під смугу ізолюючої стрічки, чим істотно збільшує термін її служби. Ця ізоляційна стрічка не поширює горіння, і затухає, якщо немає іншого джерела вогню, а значить вона може бути безпечно використана в потенційно пожежонебезпечних місцях. Товар надається в мотках по п'ятдесят метрів. Застосовується для місцевої ізоляції або прикріплення провідників, а також при необхідності - для кольорового маркування. Ви можете бути впевнені в якості і надійності усіх товарів Electro House, що надаються.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 50 м мм |
| Колiр | жовтий |
| Матеріал | ПВХ |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм мм |
- Ціна: 65 ₴


