
Синя ізоляційна стрічка Electro House 0,15мм х 18мм для електропроводки 50м стрічка для ізоляції
65 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1835
- +380 (99) 355-89-04Vodafone
Якщо вас чекає завдання закупівлі якісного електроустаткування і супутніх товарів, ви постаєте перед не завжди простим вибором у бік якості або ціни. Віддаючи перевагу продукції компанії Електро Хауз, ви отримуєте обидва бонуси одночасно. Оскільки продукція нашої компанії виконується на високотехнологічному устаткуванні і об'ємами, що дозволяють нам бути одними з лідерів на ринку. Не виключення і ізоляційна стрічка синя 0,15мм х 18мм х 50м Electro House. Цей товар забезпечений усіма необхідними сертифікатами якості, у тому числі і міжнародного зразка, у відмінності від, так званих, підпільних «noname» аналогів. Матеріал ізоляційної стрічки - особливий полівінілхлорид з аквафобним просоченням що не пускає всередину вологу. За рахунок цього істотно збільшується термін служби виробу. Так само він практично не поширює горіння. А значить може бути використаний на пожежонебезпечних ділянках проводки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 50 м мм |
| Колiр | синій |
| Матеріал | ПВХ |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм мм |
- Ціна: 65 ₴


