
Зелена ізоляційна стрічка ПВХ 0,15мм х 18мм 17м клейка стрічка для позначення ремонтних робіт
24 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1815
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ізоляційна стрічка ПВХ 0,15мм х 18мм х 17м, зеленого кольору. Завдяки такому яскравому забарвленню, ви зможете позначати не лише розриви, а так само і надриви цією клейкою стрічкою, щоб це було помітно. Ізоляційна стрічка характеризується такими функціональними і параметричними характеристиками як: надійна адгезія, яка не видає ніяких запахів; якісний матеріал; не піддається ультрафіолетовим випромінюванням і займанням; високу стійкість до різних видів олій і води; не обмежений термін придатності. Також відповідає директиві такою, що обмежує вміст шкідливих речовин, стаючи екологічно безпечним придбанням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 17 м мм |
| Колiр | зелений |
| Матеріал | ПВХ |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴


