
Жовто-зелена ізоляційна стрічка ПВХ 11м для ремонту електропроводки стрічка для ізоляції
18 ₴
- В наявності
- Код: EH-AHT-1808
- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У ситуаціях, коли треба помітити розриви або виконати ремонт - Вам допоможе один з товарів нашої компанії Electrohouse - ізоляційна стрічка ПВХ 0,15мм х 18мм х 11м, жовто-зеленого кольору. Ізоляційна стрічка виконана в жовто-зеленому забарвленні і виготовлена з не схильного до горіння полівінілхлориду, що має високу адгезію і стійкість до розтягувань до 240%, який не псується і має необмежений термін служби. Також за рахунок застосування нових технологій цей виріб не ушкоджується в широкому діапазоні температур, що дозволяє використати його практично у будь-якому місці. Ціна не більше ринкової вартості і розраховується для кожного середньостатистичного покупця, тому ця пропозиція не лише корисна, але і економічно вигідна. Отримати допомогу в оформленні купівлі Ви зможете по телефонах, вказаних вище, також Ви отримаєте безкоштовну і ділову консультацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 11 м мм |
| Колiр | жовто-зелений |
| Матеріал | ПВХ |
| Розтягування | 240% |
| Температурний діапазон | −50 ... +70°C |
| Тип | Ізоляційна стрічка |
| Товщина | 0,15 мм |
| Ширина | 18 мм мм |
- Ціна: 18 ₴


